Erkan Hoyman

İ.T.Ü. Uçak Müh.
Kıdemli Yazılım Geliştirici
Yönetici-Eğitmen-Danışman
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Tübisad Bilişim Sanayicileri Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen Ulusal Meslek Standartları ve Ulusal Yeterlilikleri hazırlama/geliştirme/revize etme, VOC Test Center kurulum çalışmalarına Teknik Uzman olarak destek veriyorum.
10 yıla yakın bir süre Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Akademie bünyesinde yoğun olarak Yazılım Eğitimleri verdim, sektörel yazılım projeleri hazırladım. Son yıllarda Yazılım Eğitimleri Yöneticisi ve Eğitim Direktörü olarak görev yaptım.
Sektörün önde gelen eğitim kuruluşlarında yoğun yazılım ve veritabanı uzmanlığı eğitimleri verdim. Özellikle son 10 yılda Wissen Akademie bünyesinde (Çalışma Bakanlığı-İŞKUR-BAUSEM işbirliği altında) Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme (NBUY) Projelerinde, üniversitelerimizin mühendislik ve fen edebiyat fakültelerinden mezun olan 1000 den fazla yazılım ve bilişim sektörüne gönül vermiş mühendis arkadaşımızın iş hayatına daha bilinçli ve donanımlı bir şekilde adım atabilmesi için yoğun olarak eğitim ve yönetim görevlerinde bulundum.
Uzun yıllar önce Çözbim Yazılım kurucu ortaklarından biri olarak başlayan yazılım uzmanlığı kariyerimde; sayısız sektörel yazılım projelerinde yazılım uzmanı, kıdemli yazılım uzmanı, takım lideri, danışman olarak görev aldım. Çoğu hala kullanılan Web, mobile ve masaüstü (PC) yazılım projeleri geliştirdim, geliştirilmesine katkıda bulundum.
  • 10+ sektörel büyük yazılım projesi
  • 10+ bilişim teknolojileri kitap yayını

İletişim

Skills

C#.NET CORE
ASP.NET CORE MVC
Restfull API's
SOAP WCF-XML Web Services
MS-SQL Server
ASP.Net Core Security
Database Security
HTML5
CSS3
Javascript-JQUERY
ANGULAR JS
REACT JS